گارانتی ساعت مچی تریوا

مواردی که شامل ضمانت و گارانتی ساعت مچی می شود:

کارکرد موتور ساعت، ضد آب بودن ساعت، رنگ بدنه ساعت مچی شامل ۲ سال گارانتی شرکت آترین می شوند.

در صورت تعمیراتی که شامل گارانتی نمیشوند و یا اتمام  گارانتی ساعت مچی،تمامی خدمات پس از فروش ارائه می شوند.

توجه : برای استفاده از گارانتی شرکت آترین ارائه فاکتور فروش و یا کارت گارانتی الزامی می باشد.

چه مواردی شامل گارانتی ساعت مچی نمی باشند:

 • بند ساعت:

  برندهای ساعت مچی هیچ نوع ضمانتی بر روی بند ساعت ها ندارند، در نتیجه شامل گارانتی نمی شوند. اما راهکارهایی برای حفظ بهتر بند ساعت ارائه می دهیم.

 • استفاده نادرست از میزان ضد آب ساعت:

  میزان ضد آب بودن  هر ساعت در مشخصات آن (پشت ساعت،کاتالوگ ساعت، درون صفحه ساعت) نوشته شده. چنانچه استفاده شخص بیشتر از حد میزان ضد آب بودن ساعت باشد و داخل موتور آن آب وارد شود،شامل گارانتی موتور نخواهد بود و این مورد با مشاهده قطرات آب داخل موتور و یا صفحه ساعت قابل استدلال میباشد.
  چنانچه به دلیل وجود آب و یا رطوبت زیاد و عدم توجه به این موضوع قطعات داخل ساعت زنگ بزند “این موضوع در موتور و یا در صفحه کاملا مشهود هست” و ساعت از گارانتی خارج خواهد شد. توجه داشته باشید که ضد آب بودن ساعت در صورت بسته بودن پیچ تنظیم آن می باشد.

 • خوردگی یا خرابی قطعات موتور ساعت بر اساس ضربه :

  در صورتی که قطعات داخل موتور ساعت مچی زنانه و مردانه (دیجیتالی یا آنالوگ) بر اثر استفاده و اصطکاک قطعات با هم دچار خرابی شود، تعمیر یا تعویض قطعات با گارانتی توسط گالری ساعت تروفو انجام می شود. اما در صورتی که ساعت شما ضد ضربه نباشد و بر اثر ضربه، موتور ایراد پیدا کند (این موضوع توسط کارشناس بخش خدمات مشخص می شود) از شرایط گارانتی ۲ سال موتور خارج می شود.

 • شیشه ساعت:

  ضربه محکم به شیشه و یا کشیدن جسم تیز بر روی شیشه ساعت سبب شکستن و خط و خش بر روی شیشه آن می شود ( در صورتی که شیشه ساعت شما در توضیحات آن ضد خش یا ضد ضربه ذکر نشده باشد) و این مورد جزو گارانتی نیست.

توجه: اگر ساعت مچی شما نیاز به هر نوع خدماتی داشته باشد مانند (واشر ضد آب ساعت، باتری ساعت ، موتور، تعویض شیشه و …) نباید توسط کارشناس یا تعمیرکار دیگری پشت ساعت باز و یا تعمیر شود، در اینصورت از گارانتی تروفو خارج شده . پس حتما در صورت مواجه شدن با هر مشکلی، تنها به واحد خدمات پس از فروش تروفو مراجعه فرمایید. 

 

صفحه رضایت مشتریان

کلیک کنید