ارسال سریع ساعت مچی

ارسال سفارش ساعت مچی و اکسسوری فقط در ۲ ساعت

امروزه مطمئناً زمان یکی از مهمترین چیزهایی است که باید در زندگی روزمره به آن توجه داشته باشیم. باید قبول کنیم که امروزه بدون برنامه‌ریزی برای زندگی نمی‌توان به اهداف خود دست یافت .
افراد دوست دارند در هنگام خرید ، محصول خریداری شده در سریعترین زمان ممکن بدستشان برسد برخی هم به دلایلی مانند هدیه دادن می‌خواهند هدیه آن‌ها در زمان خاصی به دست فرد مورد نظرشان برسد.
از این رو است که ارسال سریع، در هنگام خرید اینترنتی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند . شاید دلیل اینکه برخی افراد خرید حضوری را به خرید اینترنتی ترجیح می‌دهند ، مدت زمان تحویل محصول باشد.این افراد نگران این هستند که محصول خریداری شده به موقع به دستشان نرسد و برنامه آن‌ها دچار مشکل شود .
گالری ساعت تروفو به دلیل سابقه بالا در فروش حضوری و غیر حضوری به مشتریان کاملاً از این مسئله آگاه است و ارسال ۲ ساعته را در برای مشتریان خود فراهم کرده است.

 

ارسال تهران

تروفو با ده سال سابقه در فروش ساعت‌های اصل و اوریجینال افتخار دارد که به منظور جلب رضایت مشتریان گرامی و تجربه خریدی خوب ارسال ۲ ساعته را در دستور کار خود قرار داده است .

در صورتی که ساکن تهران هستید در زمان اداری (۹صبح تا ۱۷:۳۰) سفارش خود را ثبت کنید، بسته شما ۲ ساعت بعد به دستتون می رسد. و اگر غیر ساعت اداری سفارش خود را ثبت کنید، در صورت موجود بودن محصول در انبار ایران مال با شما تماس گرفته می شود و محصول براتون ارسال می شود.( هزینه ارسال از انبار ایران مال به صورت جداگانه حساب می شود)

 

ارسال به شهرهای دیگر

اگر ساکن دیگر شهر ها هستید، در ساعت اداری پست(۹ صبح الی ۱۲) سفارش خود را ثبت کنید، تا تروفو در فاصله زمانی ۳ ساعت بسته شما را تحویل پست پیشتاز بدهد، در صورت تمایل برای دریافت
هرچه زودتر محصول می توانید با هماهنگی بخش فروش ، نحوه ارسال بسته را به ترمینال یا هواپیمایی (با پرداخت هزینه آن) تغییر دهید.

ارسال فوری ساعت مچی عقربه ای ر